Renārs Griškevičs (VAS „Valsts nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētājs, Latvija)

  • Renāram Griškevičam ir liela pieredze starptautisku uzņēmumu vadībā, digitālajā transformācijā un korporatīvajā pārvaldībā, kā arī pieredze biznesa vadībā Latvijā, Centrālajā un Austrumeiropā. Desmit gadu ieņēmis vadošus amatus būvmateriālu ražotāja CEMEX struktūrvienībās dažādās valstīs, gūstot plašu pieredzi operatīvās darbības, finanšu un investīciju uzraudzībā, stratēģiskajā plānošanā un iepirkumu pārraudzībā.
  • No 2016. līdz 2018. gadam bijis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Rūpniecības padomes loceklis. No 2011. līdz 2015. gadam vadījis CEMEX grupas uzņēmumus Ungārijā, līdz 2011. gada oktobrim pildījis SIA CEMEX finanšu un Administrācijas direktora pienākumus, kā arī bijis Ārvalstu investoru padomes loceklis Latvijā un Amerikas Tirdzniecības palātā.
  • Kā valdes priekšsēdētājs VNĪ R. Griškevičs ir atbildīgs arī par finanšu vadību, investīciju finansēšanu un uzraudzību.
  • Latvijas Universitātē ieguvis maģistra grādu Eiropas studijās un bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā. Papildus apmeklējis vietējās un starptautiskās mācības Korporatīvās pārvaldības institūtā Baltijā, profesionālu valdes locekļu apmācību u. c.

 .